Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mekkora lakáshitelt tudok...

Mekkora lakáshitelt tudok felvenni 1millió forintom van egyedülálló vagyok minimálbére vagyok bejelentve?

Figyelt kérdés
3milliót szeretnék felvenni kaphatok annyit?
2014. júl. 2. 12:23
 1/9 tetro ***** válasza:
biztosan nem kapsz hárommilliót. de szerintem egyáltalán nem kapsz hitelt.
2014. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fogsz kapni. Miért mindig a legcsóróbbak akarnak mégjobban eladósodni?! Hogy fizetnéd?
2014. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez a problémám hogy a bejelentett összeg a minimálbér de a bejövöm annál több van másodállasom plusz a munkahelyemen is többet kapok kézhez csak tudom hogy a bankot ez nem érdekli
2014. júl. 2. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:

A minimálbér miatt adóstársra lehet szükséged, illetve ha a másodállás igazolható, akkor lehet, hogy megvalósítható az igényed.


Az is számít, pontosan hol van ez az ingatlan, milyen állapotú (lakás, ház?)

2014. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazolható szerintetek menyi pénzt tudnék felvenni? Nem az a kérdés hogy tudnám e fizetni mert a minimálbér 3szorosa a bevételem csak sajnos ezt nem tudom igazolni de az önrészt még tudom növelni
2014. júl. 2. 17:03
 6/9 anonim ***** válasza:
A törlesztőt sem tudnád fizetni, mert ha csak a minimálbér háromszorosát keresed, az édeskevés. A törlesztő lenne kb. 50-100ezer, attól függően milyen futamidőre vennéd fel és mennyit. De úgy sem kapsz, tehát kár ezen agyalnod.
2014. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben adóstárs nélkül nem fogsz lakáshitelt kapni, mert bankos szemmel csak egy minimálbér kevés.
2014. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat sajnos ilyenekre számítottam hogy nemsok esélyem van . Hosszu futamidön gondolkodtam 15év
2014. júl. 2. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Bankja válogatja egyébként. Kezes nélkül esélytelen, ez minden bankra igaz.


15 évre 3 millió... hmmmm hát ez 35 ezerből megvan.... hülyeség az 50-100 ezer....


sok minden mástól is függ a dolog... lakást akarsz venni vagy lakásra akarsz felvenni szabad felhasználásút nem mind1.... ha lakás célú első lakás tulajdonos leszel-e az is számíthat, sőt egyes bankoknál vannak akciók meg állami kamattámogatás is van ilyen esetben.... szóval pl. 5 évig kedvezményes kamat, akkor meg még 35 alatt is lehet ebben az időben.... menniy a nettó???? mert minimálbérrel is lehet 100 ezer fölött keresni ha vannak pótlékok rajta.... ha meg nincs pótlék és családi adókedvezmény nincs akkor 67ezre minimálbérrel elküldenek a p i c s á b a de 100-nál már meghallgatnak, ha lakáscélú és az ingatlan értéke meg jóval a fölötti... ha meg szabadfelhasználásút akarsz azért +pont az egy miska ha számlán van és azt a bank is látja.... lényeg a lényeg egy százas kell minimum jövedelemből meg egy kezes és akkor jó esélyed van bizonyos bankoknál.... az is számít mióta vagy a bankodnál és hogy annál akarod-e felvenni.... amúgy én K&H javaslom viszonylag korrekt, olcsóbb mint az OTP és pénzügyileg is úgy áll hogy talán marad az országban, nincs egetrengető vesztesége mint pl. erste vagy raiffasen...

2014. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!