Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elfelejtettem a bankkártya...

Elfelejtettem a bankkártya Pin kódomat. Ugye nem kerül pénzbe megváltoztatni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a banktól kérdezd.
2014. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyas valaki válaszát vártam, aki esetleg járt már így, vagy valakije járt már így. Be fogok menni, de ma nem tudok, és idegesít ez a dolog. Az ügyfélszolgálatot meg azért nem hívom fel, mert nem szeretnék arra is költeni, főleg ha új kártyát kell igényelnem emiatt.
2014. júl. 14. 13:59
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Akkor nézd meg a bank honlapján a díjszabást, ha ott ülsz az internet előtt. Bankonként más lehet az ügyintézés, azért írtam, hogy őket kérdezd.
2014. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs az oldalukon erről semmi infó.
2014. júl. 14. 14:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a cib-nél 500Ft volt, hogy új pin-t küldjenek.
2014. júl. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, legalább annyi sütnivalód lehetne, hogy leírod melyik bankról van szó!
2014. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha én szerinted hülye vagyok, és neked annyi de annyi sütnivalód van, legalább akkor annyit leírtál volna, hogy általában fizetni kell érte, vagy nem kell, megoldható. Ha meg van saját tapasztalatod, akkor inkább azt írnád le, pont mint az előtted szóló, aki leírta ezzel saját tapasztalatát.Az ilyen ember csak kiosztani és sértegetni jön fel a másik embert aki csak egy kis segítséget, tanácsot akarna, vagy legalább hasonló eseteket. Erstés vagyok amúgy, ha számít.
2014. júl. 14. 14:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Kb. 20 másodperc volt megtalálni a neten, hogy 745 Ft-ba kerül. Ennyit a sütnivalóról!

[link]

2014. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6-os! Legalább normálisan kérdeznéd meg, hogy Bocsi! melyik banknál vagy? Talán akkor tudok segíteni. És akkor szépen megkapod rá a választ, aztán a Kérdező megköszöni neked a választ. Ügyintéző vagy? az a munkád? mert azok ilyen flegmák néha. Te eleve nem segíteni, hanem kötekedni akarsz az emberrel, meg lealázni.
2014. júl. 14. 18:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a választ! Tényleg nem találtam meg az oldalukon.
2014. júl. 14. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!