Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste bank és a 4 jegyü...

Erste bank és a 4 jegyü Paypal kód amiböl az erste smsben 2 darab számot küld le. Nagyon szükségem lenne segitségre, valaki?

Figyelt kérdés

Ebayen vettem egy telefont. CSináltam paypal accot. Hogy elfogadja a kártyám a paypal rendszer 400 forintot lekap a kártyámról, és leküld a tranzakció leirásában egy kódot.

Az Erste banknál ebböl a kódból smsben ennyi jön le mondjuk hogy pp*85. A tranzakciónál nics leirás az online netbankban, ott nem látom a kódot. A paypalban annyiszor elirtam a kódot hogy kiirta a rendszerük hogy ezzel a kártyával többet már nem paypalozhatok pedig még csak ma regeltem az accot.. Képeket kellett a személyimröl feltöltenem hogy igazoljam magam. A b.kártyámról is pakoltam fel képet. Ha a paypal el is fogadja a dolgot hogy ugye én vagyok az stb stb és megint lehet regleni nálluk a kártáymat nem tudom hogy honnan fogom kibogarászni a kódomat...



2014. júl. 16. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Én anno felhívtam őket és telefonon elmondták de be is lehet menni hozzájuk és ott utána tudnak nézni.
2014. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Felhívod őket,telefonodon meg kell adnod az adataidat telebank azonosító és pinkód.És elmondod hogy paypal leterhelte a kártyádat kaptál tőlük kódot,a teljes kódot szeretnéd ha lediktálnák neked.Felírod és a paypalnel be kell majd írnod.

2014. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm. Igy fogok eljárni ha a paypal újra engedélyezi a kártyámat hogy újra regelhessem. Az a baj hogy e bayen nyertem Current bid:US $53.00

Approximately 12,089.42 HUF


ennyiért egy olyan telót ami 33 ezer forint itthon.

A szállitása Shipping: FREE Standard Int'l Shipping

Item location:shenzhen,guangdong , China


Kinából ingyen van. Félek hogy a kártyám maitt ugrik ez az egész. Elsö e bay kalandom volt. A telefon képének a sarkán ki van irva hogy ,,ended,, és ez a szöveg plusszba fent : You are the high bidder on this item, but the reserve was not met. Szóval tartok töle hogy nem lesz belöle semmi. :S Na meg ugye az igazolványomról meg lakcimigazolóról minden hogy töltöttem fel képet paypalra jah és a b.karimról is. Remélem hamar megoldják. Pluszba e mailt is irtam nekik hátha úgy gyorsabb.

2014. júl. 16. 19:37
 4/10 A kérdező kommentje:

We accept payment via PAYPAL ONLY.

2. Payment must be made within 4 days of auction closing.001

3. TOTAL AMOUNT DUE includes the final auction price plus S&H(Shipping and Handling).

Szóval 4 nap alatt le kellene rendeznem a paypallal a dolgokat. Még annyi lenne hogy a paypalos ,,számlám,, e baybe nem irtam be sehova. Elsö vásárlásom. Nem tudom hogy megy a fizetés e bay en.

2014. júl. 16. 19:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"...but the reserve was not met" Tehát nem nyerted meg a licitet.
2014. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
minimális angoltudás nem ártana e-bayezéshez, de legalább a google fordító - az aukció még nem zárult le és nem érted el a minimálárat sem...
2014. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy jott e mail hogy igazoljam hogy én nyertem az aukciót. A paypal kodot 3x elírtam es a kártyám nem tudom használni. :) az én hibám mert az előtt licitáltam hogy meg lett volna a paypal fiokom.... Bar no telefon volt amire licitáltam es hirtelen cselekedtem.
2014. júl. 17. 11:25
 8/10 A kérdező kommentje:
Jo telefon*
2014. júl. 17. 11:25
 9/10 anonim ***** válasza:
másold már be azt az e-mailt ide...
2014. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A telót buy now opcióval vettem mert a licitnél az összeg nem érte el a minimum értéket. 17k plus lett volna igy. Azonnal meg 13k volt. Amiet kérdeztem hogy én nyertem az aukciót stb stb szöveg azt takarta amit itt is leirtam a minimal arrol. Egyebkent meg angolul is kerdezgettek sokhan hogy mit jelent. Elnezest a hibákért telorol voltam.
2014. júl. 21. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!