Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal számlának van e valami...

PayPal számlának van e valami költsége?

Figyelt kérdés

Nekem eddig még nem volt. Ma utaltam valakinek aki PayPal linket adott meg ott bankszámlám által elutaltam majd utána ugye egy jelszó megadással létrehoztam egy sajátot is, de én ezt egyenlőre nem fogom használni de egyszer még lehet.

Az lenne a kérdésem, hogy van e valamilyen kezelési költség vagy ilyesmi? Vagy ha sokáig nem használom akkor megszüntetik? Az elutalt összegen felül még 464 forint tűnt el a számlámról, ezt majd visszakapom, vagy ezt átutalási költségként levonta a Bank vagy a PayPal?



2014. júl. 20. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A paypal számlának nincs díja, szóval azért nem kell fizetned, hogy nem használod. Ha magánszemélynek utalsz rajta pénzt (paypalról paypalra), annak van díja. Előfordulhat, hogy ezt rótták ki rád, de amíg érthetően le nem írod a szituációt, addig nem tudunk segíteni. Olyan ugyanis nincs, hogy paypal linkre utalás. Vagy belföldi forint átutalással töltötted fel a paypal egyenleged és utaltál paypalon belül a másiknak, vagy bankkártyával tettél hasonló módon, online bankkártyás fizetéssel.
2014. júl. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem Link volt akkor hanem, egy oldal jobb felső saroknál be kelett írni az összeget forintban majd utána megadni a bankkártyám adatait illetve a saját adataimat majd elküldtem és ezután ajánlotta fel, hogy írjak be egy jelszót és akkor lesz saját PayPal fiókom is! Szóval amikor utaltam akkor még nem volt saját PayPal-om hanem csak utána lett így bankszámláról utaltam PayPal számlára/fiókra!
2014. júl. 21. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
átutalási költségként levonta a PayPal, egyébként a skrill olcsóbb
2014. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!