Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha bankban akarok beváltani...

Ha bankban akarok beváltani aprót azt be kell rolnizni?

Figyelt kérdés
Van 35kg 5ft-osom. Be kell rolniznom a beváltáshoz, vagy elég ha ömlesztve beviszem egy talicskában?? :) kb 35000 ft.

2014. júl. 22. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
rolni.
2014. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:

[link]


A többi banknál is ( és a postán is ) pénzbe fog kerülni.A költségek lehetnek különbözőek.

2014. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt én is tudtam, hogy pénzbe fog kerülni. Azt szeretném tudni, hogy miben kell bevinni a bankba?? Össze kell csomagolni ilyen kis papírhengerekbe(rolni) vagy csak elég ha csak úgy natúr érmeformában beviszem?? Lehet hogy én nem vettem észre, de abban amit küldtél abban erre vonatkozó információt nem találtam. Azért köszi. Jó tudni hogy pontosan mennyibe is kerül.
2014. júl. 22. 20:55
 4/5 belapus ***** válasza:

Ahogy már írták:rolnizni kell, és szerintem úgy, ahogy a postán.


[link]

2014. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg valahigy átugrottam az első kommentet.
2014. júl. 23. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!