Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pont egy hete az OTP netbankjá...

Pont egy hete az OTP netbankján elutaltam 10. 000 forintot belföldi forint átutalással. A célszemély is otp-s, tehát 4 munka óra a maximum, mire meg kell, hogy érkezzen a pénz, de 1 hét is eltelt, és még nem érkezett meg neki, ez miért van?

Figyelt kérdés

Az adatokat leelenőriztük többször is, hogy nem gépeltem-e el a számla számot, de nem!

Írtam nekik üzenetet, és azt írják, hogy át ment neki a pénz, miközben nem.

Mit csináljak? Valahogy nem tudom vissza szerezni a pénzem?



2014. júl. 26. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
pedig itt csak az lehet h elgépeltél valamit
2014. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a másik fél hazudik.
2014. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a számlatörténetedben látod, hogy levonták a számládról, és ott a másik fél jó számlaszámát látod, ráadásul az OTP is azt igazolja, hogy átment a pénz neki (az OTP konkrétan látja hiszen a másik számla is nála van), akkor a kedvezményezettnek is látnia kell a számláján és csak két eset lehetséges:


1. A kedvezményezett megkapta, de szándékosan letagadja.

2. A kedvezményezett megkapta, de letagadja, mert rosszul nézte meg a számláját.



Ha vissza akarod kérni, akkor szerintem több ezer forintért megkíséreli visszaszedni a pénzt az OTP, de ahhoz a kedvezményezett hozzájárulása kell hogy a számlájáról visszavegyék.


A számlatörténetedből nyomtassátok ki azt a részt ahol látszik hogy elutaltad, vagy ha az OTP írásban igazolta, akkor azt küldd el neki és azzal reklamáljon ő az OTP-nél.

2014. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vagy az illető rossz sz.számot adott meg...

a pénzt valaki más kapta

2014. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!