Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTPdirekt netbank, mennyi...

Voligege34 kérdése:

OTPdirekt netbank, mennyi amíg egy trankaciót ténylegesen érzékel a rendszer?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy van nekem egy ilyen Otp junior kártáym és azt össze akarom kötni paypallal. Ehhez ugye a paypal leemel párszáz FT-nyi összeget a számlámról majd a tranzakcióknál a netbankban kapok egy négyjegyű számot, amivle a paypalnál lehet hitelesíteni az adoot kártyát. Na most ez mind szép és jó mert hogy a pénzt azt levette a számlámról, csakhogy a tranzakciót meg nem írja még sehol , hiába frissítem a számlatörténetnél, nem jelenik meg , csak az eddigiek. Nektek mennyi idővel a tranzakció után jelezte ki hogy ténylegesen történt is valami? Fontos lenne. Előre is köszi a segítséget.

2014. aug. 1. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A zárolt összegnél azonnal ott van a tranzakció. Amíg lekönyvelik, az pár munkanap.
2014. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha hétköznap vette le a pénzt, akkor hamarabb, ha nétvégén akkor később, nekem 4-5 nap volt, én is hiába frissítettem... Kivártam és meg is találtam a kódot.
2014. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat , akkor türelemmel várok :)
2014. aug. 1. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Be kell állítani előtte az SMS értesítést, mert az SMS-ben szerepel a kód :D (Mert ugye a vásárlás közleményében jelenik meg, amit ők ugyan megküldenek, de az OTP-nek 30 napja van rá h lekönyvelje. )

Én 2x megszívtam már a paypallal volt, hogy emiatt csúsztam le licitről :( Idén sms értesítést beállítottam, és a kártyaregisztráció után 3 perccel már aktív volt a bankkártya :)

2014. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem nem jött róla SMS pedig mindenre be van állítva az értesítő, azt hiszem pénteken regisztráltam a kártyát és következő hét szerdán találtam meg a kódot a számlatörténetben, addig nem.
2014. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!