Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen feltételekkel kaphatok...

Milyen feltételekkel kaphatok 2 millió Ft SZEMÉLYI hitelt a k&h banktól?

Figyelt kérdés
Autóvásárlásra kellene a pénz,de csak így tudom megoldani,mert 25 éves meg nem vagyok így autóhitelt nem vehetek fel. Azt mondják,hogy a személyi hitelnél több a törlesztés vagy nem is tudom.. Kiszámoltam,hogy 2 milliót 60 hónap alatt havi 51870ft al kéne fizetnem havonta. A thm 20,71% ( vagy ez az amit nagyon sokallnak az emberek a személyi hitel esetében?) és így 3.112.206ft-ot kell majd vissza fizetnem. Valami fix akármit olvastam itt,szóval akkor mindig 51000 et fogok fizetni vagy ez majd növekedhet,hogy pl 51 helyett 53- mat fizetek?? Forint alapú hitel ez az is olyan veszélyes,mint a deviza,hogy sokat kell vissza fizetni?? Ez az 51000 max 60000 mg ugymond beleférnema törlesztésbe és akkor minden jó. Vgy ha felveszem ezt a hitelt mire számíthatok?

2014. aug. 3. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

és nem tudsz várni 3-4 évet, és havonta félretenni 50 ezret?

1,1 millió forintod megy így a levesbe jó esetben.

a 20,71% THM nagyon rossz, ez kb uzsora kölcsön színvonal, régebben 2-3% körül voltak a THM_ek de én még azt se venném fel.

2014. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2-3%-os THM-re Magyaroszágon sose volt hitel, pláne nem személyi kölcsön. Legfeljebb a szocializmusban az OTP-től.
2014. aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!