Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal-lal fizettem 1 Ft-ot...

PayPal-lal fizettem 1 Ft-ot megadva a kártyaadataimat egy könyvcsomagért, azonban feliratkozásnak vette és automatikus levon havonta 10e ft-ot? Kitöröltem a bankkártyaadataimat a Paypalból, így is letudják majd vonni a pénzt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Valszinűleg nem, de amíg nem mondod le az előfizetést, addig a be nem fizetett összeget akár be is hajthatják rajtad. (Egyébként a PayPalban ki tudod törölni a meghatalmazást, hogy automatikusan levonja az összeget, de az előfizetést még azzal sem mondod fel.)
2014. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült kitörölni a rendszeres fizetést és végül PayPalomat is. Most már biztos nem tudják levonni. Behajtót azért nem küldenek, azt írják hogy a honlapnál lévő profilomat függesztik fel. Viszont azon gondolkozom feljelent őket mivel annyit írtak mindössze, hogy ,,Most az első Hónapot Ajándékba Adjuk Neked 1 Ft-ért. Ha tetszik, akkor csak a következő hónaptól kezdve kerül Neked 9970 Ft-ba." Aztán két hónap után a GYIK részükön találtam meg hogy 14 napon belül lehet mondani a fizetést, utána csak 6 hónap után.
2014. aug. 10. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom valahol volt egy kis pipa, hogy elfogadod a felhasználási feltételeket (vagy hasonlót).
2014. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!