Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nektek milyen tapasztalatotok...

55virag55 kérdése:

Nektek milyen tapasztalatotok van a Cofidis bankkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hitelt szeretnék felvenni, már meg is igényeltem csak a szerződést nem írtam alá. Az egyik nap beszéltem az egyik haverommal, aki azt mondta van egy ismerőse aki a cofidis-től vett fel hitelt, de csak miután fizetett fél évig csak utána kapta meg a kölcsönt. Nektek milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban?

2014. aug. 12. 08:18
 1/2 kovács kody válasza:
89%

szia!


na végre egy olyan kérdést tett fel valaki amire pontosan tudom a választ!


elmesélem neked az én történetem:


egy multinál dolgozom átlagosnál kicsit nagyobb fizetéssel rendelkezem! történt idén nyáron, hogy elegem lett mindenből nyaralni akartam menni!


fel hívtam a cofidist! ez történt (junius elején) csaj fel vette a telót igényelni kezdtem... már az előminősítést telefonon az igénylésnél le folyik!

Ha az előminősítésnél elutasítanak 1 évig nem igényelhetsz újra! nekem pozitív lett 600.000 ezer ft akartam igényelni és 400-at állapított meg az ők rendszerük!


párnapon belül ki is küldték nekem a munkáltatói igazolást amit ki kellett töltetnem a főnökömmel majd 1 héten belül vissza vitte a futár! 3 napon belül szóltak telefonon, hogy el lettem utasítva! pedig sem tartozásom sem minimál bérrel rendelkezem!

elkeseredtem!


aztán rá egy hónapra pár haverom ki ment nyaralni Görögbe hívtak engem is de sajnos nem volt pénzem! egy sörözés alkalmával elmeséltem a cofidis történetem és erre gúnyosan fel nevetett az a haverom aki diplomát végzett pénz szakból és annyit mondott, hogy a cofidis az egy csapda amit te kívülállóként nem tudsz! fel hívod a 0640 es számot és ezzel te szépen az ő tárcájukba teszed a pénzt mivel emelt dijas számot hívsz!

elmondta,h a magyarok 10 % a kap csak kölcsönt tőlük jó buli nekik de neked vagy nekem nem!


ráadásul fix 18%os kamattal dolgoznak ami nagyon sok uzsorás kamat és állandóan ingadozik!

Nagyon idegesített ez a dolgo nem hittem el én hülye a haveromnak, hogy át vernek és valójában nem kap senki sem pénzt hisz tényleg ha jobban bele gondolsz te tudod, hogy ők valójában kölcsönöznek pénzt?


na ezen gondolkozz el szerintem a választ le írtam!

2014. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
cigánybanda!!! Komolytalan, sose fogsz tőlük pénzt kapni, ellenben ingyen és bérmentesen kiszolgáltatod nekik az összes személyes információdat!!!! AKINEK VAN EGY KIS ESZE NAGYÍVBEN ELKERÜLI ŐKET!!!!!
2015. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!