Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az angol Lloyds Bank megszünte...

Az angol Lloyds Bank megszüntetheti a bakszámlát, ha évekig nincs rajta pénzmozgás?

Figyelt kérdés
Egy éve költöztem haza, azóta nem használtam azt a bankszámlát. Pénz van rajta, amit azért hagytam ott, mert ha bármikor úgy döntök, hogy visszamegyek, jól jön majd. Most gondolkodom a lekötésen.
2014. aug. 17. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor hazajöttél, meg kellett volna szüntetned.
2014. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

miért kellett volna megszüntetnie?!?

Nekem éééééééééééévekig volt rajta Ł1.27

Küldözgették M.o-ra a kivonatokat. Aztán jött egy papír, hogy ha nem jelzek, vagy nem használom a számlát, akkor megszüntetik a számlát, de a pénzt félreteszik a nevemre... Beszélj velük, kérd a kivonatot mo-ra...

2014. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mielőtt hazajöttem, bementem és megváltoztattam az ottani címemet és telefonszámomat a mostanira, szóval gondolom én, csak szólt volna az ügyintéző, hogy nem működik hosszútávon. Remélem. De köszönöm a segítséget!
2014. aug. 17. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!