Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Te hogy használod az American...

Te hogy használod az American Expressz hitelkártyádat?

Figyelt kérdés
Napi vásárlásra, egyszeri nagyobb tartós használati tárgyra? Hogy fizeted vissza: az egészet a ciklus végén, csak a kötelezőt stb

2014. aug. 22. 07:22
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ahol lehet azt használom, hó végén az egészet visszafizetem, be van állitva rá egy csoportos beszedés. Igy megéri a cashback miatt, egyébként ha minuszba mennél sokkal olcsóbban kijössz a debitkártya (MC) plusz folyószámlahitellel. Tipikusan olyan termék, ami annak jó, akinek nincs rá szüksége.
2014. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem folyószámla hitelem lenne, de ezt áthidalom az AMEX kártyával és én is hiánytalanul visszafizetem záráskor, így a folyószámlán nem vagyok mínuszban.
2014. szept. 29. 12:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Előzönek: ha jól értem akkor a hitelkártyádról fizeted a folyószámlahitelt?? Ezt jól meggondoltad? A folyószámlahitel éves kamata kb. 15% míg a hitelkáryáé 30%. Nem tűnik nagy businessnek ha jól értem.
2016. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Nem jól gondolod. Nem a hitelkeretet veszem igénybe, hanem a hitelkártyára vásárolok és a végén a teljes összeget visszafizetem. A visszafizetés fedezete a havi jövedelmem.
2016. jan. 21. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahol lehet, azzal vasarolok, a rezsit is arrol fizetem, csoportos beszedessel fizetem vissza a honap vegem a teljes koltest
2016. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dettó! Akkor te is okosan használod.
2016. márc. 3. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Őszintén: éves szinten mennyi az, ami visszatérítésből összejön?

Én ha utánaszámolok, annyira kis összeg, amiért nem éri meg hitelkártyával zsonglőrködni...

2016. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: 22377 Ft. volt tavaly, az azért több mint a semmi
2016. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az mondjuk nem rossz!

És éves kártyadíja sincs?

2016. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az első Prémium Plusz szerződők között vagyok még, amíg él a szerződés nincs kártyadíj. Sajnos ilyet már nem lehet kötni.
2016. márc. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!