Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mért nem fogadja el a visa...

Mért nem fogadja el a visa kártyámat a paypal?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki, miután minden adatot megadtam.


The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue



2014. aug. 23. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van ez, de én is jártam már így Paypal-lel és a Skrill-lel is. És nem is a bankon múlik ez (hiába ezt írják), hanem bizonyos bankkártyaszám tartományokat blokkolnak, mert valamilyen olyan országból származónak vélik, mellyel nem szeretnének foglalkozni. Én a Skrill-nél próbáltam bizonygatni, hogy az én kártyám magyar bank által kibocsájtott és nem olyan aminek mondták, de nem foglalkoztak vele, azt mondták, hogy ez van az adatbázisukban és kész.
2014. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogy oldottad meg? Másik bankkártyával?
2014. aug. 23. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nem tudtam más csinálni, más bank, más bankkártya.
2014. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pedig a visa kártyát szereti a paypal. Érdekes egy eset a tiéd..:-)
2014. aug. 23. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!