Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior számlacsomaggal...

OTP Junior számlacsomaggal mennyi készpénzt vehetek fel?

Figyelt kérdés
A napi limit 100.000Ft ez a maximum, amit be lehet állítani. A kérdésem az volna, hogy ha bemegyek a bankba ott is csak ennyit tudok le venni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 24. 00:09
 1/5 anonim válasza:
0%
Igen ez így van, a limit határozza meg. Teljesen mindegy, hogy azt hol teszed.
2014. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

kártyáról annyit vehetsz fel naponta amekkora összeg a limitben meg van határozva


személyesen a banknál bármennyit, akár az összes pénzt a a számládról felveheted, de ha nagy összegről van szó akkor előtte be kell jelentened a bankban talán 1-2 nappal előtte.

2014. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem igaz, a limit a bankkártyára vonatkozik (ha teszem azt, 2 kártyád van, akkor mindkettőre lehet különböző limit). Ha bemész, hogy te most készpénzt szeretnél felvenni, és igazolod a személyazonosságodat, bármennyit felvehetsz, amennyi a számlán van - persze ha kiskorú vagy, lehetnek ebben korlátozások.

[link]


Azt nem tudom, honnan veszed, hogy 100 ezer forint a maximum beállítható limit. Annyira nem néztem utána, de szerintem ez hülyeség - megint csak kivétel, ha kiskorú vagy.

2014. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
... a legelső válaszra reagáltam, közben jött még egy helyes válasz.
2014. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Egyébként próbáltam át állítani és utána is néztem utána. Annál a bankkártyánál, ami nekem van 100.000 Ft a maxmimum beállítható limit.

2014. aug. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!