Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pénzt kellene utalnom OTP-s...

Pénzt kellene utalnom OTP-s számlára. Lehetséges e így?

Figyelt kérdés
Nincs a falunkban bank és netbankom sincsen, viszont Takarékszövetkezet van annak van automatája, és ha felveszem a számlámról azt a bizonyos elutalandó összeget és bemegyek a Takarékba akkor ők el tudják utalni OTP-s számlára?

2014. aug. 26. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
a takarékszövetkezet is egyfajta bank így természetesen tudsz utalni onnan, a számládról pedig felesleges felvenned előtte az összeget mert ők is le tudják vonni ha a saját számládról utalnál
2014. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A sajátomról utalnék de én is OTP-s vagyok, hogy akkor is megoldható e hogy számláról és OTP-s mind a 2 számla (én is és az is akinek utalni kell).
2014. aug. 26. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, így nem megoldható. Vagy el kell menned egy otp be (és ott ajánlatos az adott számlára befizetni, mert az ingyen van, az átutalással ellentétben), vagy telebank, netbookon keresztül tudsz utalni. Ha van ismerősöd, akinek van az adott takarékban számlája, akkor kérheted az ő segítségét, mert ő tud utalni a takarékbankból, de te nem.
2014. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átutalást csak saját bankból kezdeményezhetsz. Hiszen az adott helyen van a pénzed, jelen esetben OTP, ehhez a számlához hogyan férne hozzá más pénzintézet. A készpénz felvétel ilyen szempontból másfajta tranzakciónak minősül.
2014. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!