Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SOS -100. 000 volt a bankkárty...

SOS -100. 000 volt a bankkártyámon és 0 lett belőle anélkül hogy ráutaltam volna pénzt. Miért? (bővebben olvasd)

Figyelt kérdés
-100.000 volt a bankkártyámon azaz minuszba voltam, junior kártyám van. Nemrég jött az sms a telefonomra hogy folyószámla hitelkeret változás, új keret 0 ft. A -100.000ft Á-hitel miatt volt pár hónapba megszűnt a munkahelyem ezért 22.000ft segély ment a számlámra minden hónapban. Nem értem, most zárolták a kártyámat vagy mi van? (még nem próbáltam meg róla pénz felvenni) Semmi üzenetet, papírt nem kaptam afelöl hogy zárolták volna, kérem valaki írjon valamit! :)

2014. aug. 26. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez egy hitelkeret volt nem? Ami most lejárt.

Ha nem vettél fel úgy pénzt, hogy mínuszba menj, akkor semmi teendőd nincs. Csak egy értesítést kaptál.

2014. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!