Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki fizethetem a szüleim tudta...

Ki fizethetem a szüleim tudta nélkül a lakáshitelüket?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A hitel egyzösszegű visszafizetése nekem (az otp-nél) szerződésmódosításnak minősült. Tehát kellett hozzá az eredeti szerződés, az utolsó egyenlegértesítő, és még lekérték a nyilvántartásból ellenőrzendő az én papírjaimat. És természetesen nekem kellett aláírni az akkor keletkező papírokat. Ezekre vagy hasonlókra más banknál is szükség lehet. Miért a tudtukon kívül akarod? Meglepetés, vagy nagyon jól állsz anyagilag? Szép gesztus!
2014. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egészet nem tudom, de én már fizettem be ismerősnek hitelét úgy, hogy odaadta a csekket 60,000-es törlesztőről, de 100,000-et fizettem be (csekket el sem kérték, csak a nevet és címet amire fizetném), elvették a pénzt, aláírtam és köszönték szépen.


Gondolom akkor bármilyen összeget be lehet fizetni így...

2014. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem fizetheted ki a szüleid tudta nélkül a hitelüket, mert egy hitelszerződés lezárását mindenképpen a hiteligénylőnek kell kérelmezni. Hiába fizetnéd be a teljes tartozást a lezárási díjjal együtt, a bank nem könyvelné le a pénz, az csak ott parkolna a számlán, de nem történne vele semmi.
2014. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
.... anyját a banknak, hogy nem mindegy honnan fizetik ki? nincsenek millióim nem arról van szó, csak úgy gondolom az összes tartozást jó volna mínél elöbb kifizetni, ha egyszer kijutok külföldre, lesz pénzem, az első hogy kifizetem az adósságot(biztos ellenkeznének, de ezen még jobban berágnák.), hogy legyen egy stabil hátterem az egyetemhez, és végre nem kell szuttyogni a pénzzel. 5 évig tanulhatnék úgy hogy tudom, hogy nem szakadnak meg, félre tudnak rakni stb. ha később meg nekem kellene pénz, arra ott a diákhitel1.
2014. aug. 28. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!