A OTP mastercard paypass matrica hogyan müködik?

Figyelt kérdés
Nemrég felkerestek és rámtukmáltak egy otp mastercard paypass matricát ami ugye pénzbe kerül (3000 kibocsájtás,+2000/év)azonban én nemrég rájöttem hogy az otpnál lévö kártyámon (Junior) elvileg alapjában van ilyen paypass dolog,akkor én ezt most teljesen feleslegesen rendeltem meg?Akkor ennek a matricának a lényege hogy másik kártyára ami alapban nem rendelkezik vele,rakhatjuk vagy akár olyan dologra amin nincs?Illetve vissza lehet ezt mondani később kibocsájtást után ha igen akkor lehet ezt telefonon keresztül intézni?

2014. aug. 28. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha van a kártyádon, akkor elég felesleges volt. Bár az enyémen nincs és nem is bánom. A matricát bármire ráragaszthatod, tulajdonképpen a matricát tudod PayPasszal használni, csupán azért kell ráragasztani valamire, hogy ne vesszen el. De így, amire ráragasztod, azzal tudsz majd fizetni, pl. telefon, vagy amit akarsz.

Lemondani biztos, hogy le lehet és valószínűnek tartom, hogy megoldható telefonon.

2014. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!