Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Esetleg van itt olyan szemely...

Esetleg van itt olyan szemely akinek van tapasztalata a Magyar Telekom Nyrt vel kapcsolatban hogy a kesedelmi kamatot elengedjek? Mit tanacsos pontosan bele irni a kerelembe?

Figyelt kérdés

Sziasztok..En ezuton szeretnek segitseget kapni olyan szemelyektol akiknek van tapasztalatuk vagyis hasonlo cipoben jartak mint en most jelenleg.

A problemam a kovetkezo..Evek soran fel halmozodott egy regi elofizetesbol 697 ezer Forint tartozas.

Nos ezt vegrehajtonak adta tovabb a Magyar Telekom.

En epp par nappal ezelott torlesztettem le ennek a felet 350 ezer forintot ami tartalmazta a toke tartozast es a vegrehajtoi dijat.

Szuleimmel mar regota nem beszelek,munkam is csak ido kozonkent van kulfoldon tartozkodom es nem nagyon vagyok tisztaban azzal hogy azon kivul h megirom a nehez anyagi helyzetem meg mit lehetne bele irnom a kerelembe,hogy el engedjek a kamatot.

Igazabol 4 oldalas sirast se akarok elkuldeni,beszamolni a kisebb nagyobb gondomrol hogy ezt az osszeget is huzamos ideig par evig el tartott ossze gyujteni mert ugye valamibol kellett elni a gyujtogetes mellett.

Kerem akinek barmilyen jo tanacsa van irjon nekem privatban barmilyen segitseget szivesen fogadok.

Elore is koszonom


2014. aug. 30. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már végrehajtónál van, akkor nem engednek el belőle egy fillért sem.
2014. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

teves az informacioja.

maga a vegrehajto ajanlotta fel hogy ha ki fizettem a 350 ezer forintot utana meg probalhatok irni egy meltanyosagi kerelmet miszerint a kamat elengedesere szoritkozom.

2014. aug. 30. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!