Felvehetek így pénzt?

Figyelt kérdés

Új kártyát küldtek pár hete,amit internet bankon keresztül aktiváltam, majd aláírtam.

Mégis, tegnap amikor az egyenlegemet akartam ATMen keresztül lekérdezni, azt jelezték vissza, hogy ezzel a kártyával ez a művelet nem hajható végre.

Volt már hasonló esetem, de akkor egy behajtó cég letiltotta a számlámat, de kaptam előtte hivatalos levelet és a bankom is értesítést levélben.

Most nem kaptam semmit, illetve kaptam egy levelet a MOKK-tól, hogy van tartozásom, de az még egyfajta értesítő.

Hétfőn utalnak pénzt a számlámra, felevehetm így a mentes összeget, amit elvileg a bank rajta kell haggyon?

Nincs egyébként a bankom felé tartozásom.



2014. szept. 5. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hivd fel a telefonos ugyfelszolgalatot vagy online nezd meg ha igenyeltel netbankot, hogy tudsz e muveleteket vegrehajtani.
2014. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben tudsz egyenleget is lekérdezni, pl. idegen bankok ATM-jein nem. Ettől még pénzt felvenni valószínűleg tudsz, a kettő nem következik egymásból.
2014. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Sajnos valóban letiltották a számlám-kártyám,de elvileg személyesen bankban egy ideiglenes feloldás után pénztárban kifizetik a mentes összeget.

2014. szept. 6. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!