Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan bankfiók, ahol az...

Van olyan bankfiók, ahol az átutalás ingyenes? Vagy legalább az első?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb banknál van olyan konstrukció, ahol adott számú, vagy minden utalás ingyanes. Nekem Unicredites számlám van, ott minden utalás az, de itt van olyan konstrukció, ahol, pl. havi, 10 vagy 20 ingyenes, azon felül fizetni kell.
2010. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én meg az Axánál vagyok, nem olyan nagy bank, de minden ingyenes a lakossági számlámról, csak egy számlanyitási díjat kellett befizetnem. Még kezelési költség sincs, és ha felveszek a kártyámról pénzt, az is olcsó, megéri.
2010. jan. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én cibes vagyok. náluk is minden ingyen van. havonta két pénzfelvétel automatából is (cibes automata). és egyszerűen lehet náluk mindent intézni, interneten vagy telefonon keresztül is. nem kell bemenni semmiért hozzájuk személyesen.
2010. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Én is az Axát ajánlom. Nyitsz 2800 Ft-ért (ha interneten keresztül akarsz bankolni, 6800-ért, de megéri, mert az Axa direktbank) egy számlát.

Innentől ingyen utalsz, nincs havi számlavezetési díj, ingyenes a bankkártya és nincs is éves díja. Kiemelkedő kamatot kapsz a számládon levő pénzre lekötés nélkül is (MNB alapkamat-0.5%)

Készpénzfelvétel ATM-ből 180, illetve 260 Ft

2010. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sok bank honlapját néztem, de egyik sem hirdette így magát, hogy ingyenes az átutalás. Nos, akkor most már csak meg kell néznem, melyik a kedvezőbb - diák vagyok. Mégegyszer köszönöm!
2010. jan. 20. 19:50
 6/11 anonim ***** válasza:

A diákszámlák minden banknál még kedvezőbbek, mint a normál folyószámlák, de az AXA átutalásai ingyenesek mindkét számla típusnál, viszont nálunk nincs ingyenes kp. felvételi lehetőség semmilyen automatából, semmilyen bankból sem.

Célszerű minden szempontot figyelembe venni, nem csak az ingyenes utalást.

2010. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha diák vagy, és 24 éves kor alatti, akkor ajánlom az OTP Junior számlát neked. Ingyenes a számlanyitás, a bankkártya, interneten keresztül követheted a számlád forgalmát,ingyenes az átutalás, havonta az első pénzfelvétel ingyenes, a többiért 52 ft + a felvett összeg valahány %-ka (bocsi, ezt nem tudom) de elég minimális. Igényelni lehet mellé nemzetközi diákot és sms értesítőt. Diákoknak szerintem ez éri meg a legjobban. Ráadásul az OTPnek úton út félen van ATMje, AXÁsat keveset ismerek. Egyébként interneten könnyen utána lehet nézni, mert mindent részletesen leírnak a honlapjukon.:)
2010. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most OTP Junioros vagyok, és azért szeretnék váltani, mert elég drága, az átutalásért nekem 380 Ft-t vonnak le, már a kezdetektől fogva, a számlavezetés pedig évi 490 Ft. Tudom,h elég sok OTP ATM van, AXA-s alig, de én csak átutalásra használom a bankkártyámat.
2010. jan. 26. 11:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Axás ATM nincs is!
2010. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
09:07 Igazad van, tudom is. :)
2010. jan. 27. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!