Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pay - Palról utalni drágább...

Pay - Palról utalni drágább ha nem regisztráltam?

Figyelt kérdés

Ebayről szoktam rendelni és egy ingyen postás termék ami 1 fontba kerül, így vendég utalással majdnem 900 ft.

Ez reális ebbe a szutyok országba, vagy ha regelnék Pay- Pal -re akkor kevesebb lenne?

Esetleg ezt bankja válogatja? (OTP-s vagyok)



2014. szept. 8. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem miről beszélsz! Milyen vendég utalással?
2014. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
OTP bankkártyás fizetésért nem von le neked semmit, csak ha forintos számlához tartozó kártya, akkor átváltja az egy fontot forintra. De az sose lesz 900 ft inkább 400
2014. szept. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor nem értem ,hogy hogy lehet, hogy a kártyámmal vásárolok, minden egyes alkalommal, és egy egy fontos termékért fizetek 2.96 eurot.

Vagy ez a tranzakciós díj?

Szóval akkor ezt nem az teszi rá, hogy az ebayen keresztül vásárolok hanem a bankom?

2014. szept. 9. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!