Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy is van az otp junior kártya?

Hogy is van az otp junior kártya?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen kártyát csinálni és akkor hogy is működik ez csak utalni lehet rá vagy valahogy a készpénzt is rá tudod tenni ha rá tudod akkor hol?

2014. szept. 11. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen készpénzt is lehet befizetni, az OTP Bank bármelyik fiókjában, illetve bizonyos ATM-eken van borítékos befizetés, csak annak pár nap az átfutási ideje, míg az előbbi a befizetés pillanatában jóváíródik.
2014. szept. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez a borítékos hogy van mert sajnos faluban lakok és ott nincsen otp?
2014. szept. 12. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg olyan automata sincs, ami tud borítékos befizetést. Sőt, falun szerintem OTP-automata sincs. Muszáj bemenni, ha készpénzt akarsz befizetni. Vagy kérj meg valakit, hogy készpénz fejében utalja át a számládra.
2014. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem otp automata van de szerintem nem borítékos de kb 10Km re van egy város ahol viszont van otp
2014. szept. 12. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!