Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges az, hogy az 5...

Lulubel kérdése:

Lehetséges az, hogy az 5 ezres gépkocsinyeremények címleteiből a havi húzáskor egyetlen nyerő se szerepeljen? Abban az esetben ha külön-külón húznak az 50,20,10, és 5 ezresekrból egyaránt, valaki a legkisebb katargóriában is kell nyerjen.

Figyelt kérdés

Idézem a választ amit panaszomra az OTP kûldött


Területileg illetékes munkatársainktól kapott tájékoztatás szerint a sorsolásban minden - részvételi jogosultságot megszerzett - betétkönyv és mind a 4 típusú címlet részt vesz .

A 2014. szeptember 15-i sorsolás esetében is így történt , sajnos azonban nem esett nyeremény az 5 ezer forintos betétkönyvekre. Megértését köszönjük.


2014. szept. 16. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egybe öntik az 5, 10, 20 és 50 ezres betétkönyveket és ebből a koktélból húznak. De az sem kizárt hogy bundázva is lehet és egyszerűen rámondják hogy az 5 ezresből nem húztak egyet sem. Ma mi zajlik tisztességesen hazánkban? Talán az állami nyelvvizsgák botrányai? Vagy a Vizovicki ügy?
2014. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges, habár az 5 ezresből több van mint az 50-ből, emiatt fura, hogy egyetlen egy se lett kihúzva, valamint visszanézve a statisztikát ilyent még nem láttam, hogy valamelyik kategória kiesne. Kösz a választ!
2014. szept. 16. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ömlesztve van akkor mi értelme lenne 50 ezrest venni? inkább veszek 10 db 5 ezrest helyette, és máris 10x nagyobb az esély.


Ezt én sem értem hgoy lehet, én is arratudok gondolni, hogy valaki bundázva nyert, bár ebben az esetben sincs rá indokuk h ne írják ki a nyertes betétköny számát

2014. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem nyilvános a gépkocsinyeremény betétkönyvek sorsolása? Netán azért mert bundázni csak elzártan, nyugodt körülmények közt lehet?
2014. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!