Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha valaki nem fizeti a provide...

Ha valaki nem fizeti a providentet (és nem is akarja hosszúhónapokon át) akkor jöhetnek a behajtók, vagy milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen igen tiltják a fizetésed 33%, ha azt nemelégnek ítélik akkor elárverezik a fejed felől a házat, vagy foglalnak az állandó lakcímedről stb.

Van jó pár lehetőségük és élni is fognak vele.

2014. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Miért kellett hitelt felvenni, ha nem akarod fizetni?
2014. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"Miért kellett hitelt felvenni, ha nem akarod fizetni?"


Hát szerintem senki nem azért veszi fel a hitelt, mert fizetni akar... Vagy eleve nem akar fizetni, vagy úgy gondolja, hogy fog tudni fizetni, de a körülményei megváltozhatnak...

2014. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Vagy eleve nem akar fizetni,..."


Sajnos sokan vannak így vele. Csak az a pénz nem az övék, így az lenne a minimum, hogy visszafizetik, ahogy megállapodtak. Soha nem próbálnám a kiskapukat keresni! Az lenne az első, hogy törlesztem amit vállaltam.

2014. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, hogy mekkora az összeg. Az hogy mit foglalnak le az a felvett összeg mértékétől függ, nem? Mármint, ha a kérdező felvett 120 ezret, hogy vegyen egy tévét, akkor nem csak maximum a 120 ezer értékéig tudják terhelni a fizetést, lakást, vagy ilyesmit, kicsit fura lenne ha egy párszázezres tv helyett az egész házat vinnék. Azért érdemes lenne alaposan elolvasni a szerződés teljes szövegét, mert abban biztosan benne van, hogy mik lehetnek a következmények.

Bár a mai világban nem lepődnék meg ezen sem.

2014. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyobb értékre is ráterhelik a pár száz ezres tartozást. Akit érdekel, kuglizza ki.


Továbbá, nem lesz elfelejtve a felvett tartozás. Így vagy úgy, nyugodt lehet benne, hogy vissza fogja fizetni. Nem sumákolni kell, meg okoskodni, hanem fizetni. Lehet most lázadozni, garantálom, hogy ráterhelik kamatostul együtt. Ha nincs semmi a nevén, előbb-utóbb (ha nem egy élősködő fajta) lesz bejelentett munkahelye, amiből már lehet vonni a FELVETT tartozás részleteit.

2014. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!