Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi pénzszolgáltatóktól...

Külföldi pénzszolgáltatóktól (Paypal/Skrill) hogyan tudom a legelőnyösebben levenni a pénzt?

Figyelt kérdés

Van bankfiókom, mindkettő fiókhoz hozzá van csatolva.

A lényeg az lenne, hogy úgy szeretném a két fiókon lévő (összesen kb. 500e) forintot levenni, hogy "ne kerüljek bajba".

Évek alatt gyűlt össze ennyi különböző online játékokból származó tárgyak eladásával.

Nem akarom egyszerre, de nem tudom mennyi az a havi/heti (?) összeg aminek az átutalására még nem figyelnek fel. Én kb. 70e forintra gondoltam havonta, amit esetleg két részletben utalok ki.


2014. szept. 21. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

az egészet is leveheted egyszerre, semmi törvénytelen nincs benne...


bankFIÓKod van???

2014. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D Bankszámlám csak már keverem a megnevezéseket.
2014. szept. 21. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:

skrillhez kérhetsz mastercard kártyát és ATM-ből leveheted anélkül hogy nyoma lenne..


paypalhoz nemtudom hogy lehet e kérni kártyát..

ha nem akkor utald a bankszámládra és onnan vedd ki

2014. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Google: Payoneer


Igényelsz kártyát, hozzáadod a paypal/skrill accountodhoz, withdrawolod rá a pénzt, kiveszed ATM-ből. Win.

2014. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!