Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Bankkártya hosszabbítás?

OTP Bankkártya hosszabbítás?

Figyelt kérdés
Üdv! Van egy OTP Junior kártyám és ebben a hónapban lejár. Arra lennék kívácsi, hogy küldenek maguktól egy másikat vagy nekem kell bemenni és elintézni? Köszönöm a válaszokat.

2014. szept. 21. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Kártyát 60 nappal a lejárat előtt kell lemondani, különben legyártják az újat és számlázzák a méregdrága díját, ami 5000Ft alsó hangon.
2014. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
küldik maguktól...
2014. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. De Én nem akarom lemondani. Csak érdeklődtem, hogy küldenek-e másikat. Mert a kolegám azt mondta, hogy nem. Sok helyen meg azt olvastam, hogy küldik maguktól az újat. De már csak 9 nap van hátra a hónapból és még nem kaptam semmi féle levelet az OTP-től.
2014. szept. 21. 23:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a postázás helyett a bankfióki átvétel van beállítva a számládhoz. Menj be a számlavezető bankfiókba és érdeklődd meg, hogy mi a helyzet.
2014. szept. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
#1: Aki nincs tisztában a banki díjakkal, az minek ír hülyeségeket?
2014. szept. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%

Kedves utsó. Anyukád nincs tisztában vele.


Te tuti valami gagyi kártyát használsz 0 ft-ért igaz?


Tájékozódhatnál az újabb díjtételekről amit a tetves bankok újabban kiszabtak.


Régen 1000Ft volt most 5000 az éves díj.


Nézz utána, mielőtt baromságokat írsz.

2014. szept. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minek jelented ki, hogy "5000 forint az éves díj", mikor 1000 féle bank 1000 féle csomagja létezik 50 féle kártyával. (Junior kártya éves díja tudtommal 0 felé közelít, ha nem pont 0.)

Amúgy meg a bankkártya éves díját akkor is fizetni kell, ha nem jár le, így ez nem egy váratlan költség, ha lejár az előző kártyád. Amúgy sem értem, most azért, mert x ezer forint az éves díj, majd lemondom a bankkártyát? És akkor hogy jutok a pénzhez, banki pénztárból?

2014. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor most tisztázzuk egyszer és mindenkorra:

Az OTP hatályos hirdetménye szerint Junior számlához egy darab Junior kártya díjmentes (hivatalosan az akció visszavonásáig, de már több éve folyamatosan így van).

De egyébként a MasterCard Online Junior kártya éves díja jelenleg 755 forint. (Ezt akkor kell kifizetni, ha valakinek nem egy darab bankkártyája van az adott számlához, vagy adott esetben, ha a bank a fent említett akciót visszavonja).

A hivatkozott hirdetmények:

[link]

[link]

2014. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Mar megjott csak muteromek elfelejtettek szolni rola. :-)
2014. szept. 23. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!