Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal szerintetek Magyarorszá...

PayPal szerintetek Magyarországból Németországba akarok utalni pénzt elég 4000FT úti költség?

Figyelt kérdés
Mert ugye külföldre akarok utalni pénzt.És ugye félek hogy nem lesz elég az utiköltségi pénz.Szerintetek Magyarországból Németországba PayPal utalásnál elég 4000ft utiköltség?
2014. szept. 23. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Bármi is legyen az az "úti költség" vagy "utiköltség" amire te gondolsz, remélem az alábbi sorok megválaszolják a kérdésedet.

A PayPalon megmondod, mennyi pénzt akarsz a másik PayPalján jóváírni, aztán az adott összeget rád terhelik. Ha termékért fizetsz, akkor ez ingyen van (egyéb költségektől mentes). Ha nem termékért fizetsz, akkor PayPal egyenlegből szintén ingyen van, de ekkor persze valahogy fel kell töltened a PayPal egyenleged, például utalással, ami már költséges. Ha a bankkártyád terheled meg, akkor meg a PayPal számol fel érte költséget és azt le is vonja plusszba.

2014. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem teljesen értem milyen útiköltségről beszélsz, illetve mi az a 4.000,- Ft.
2014. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy PayPal-al szeretnék fizetni.Egy játékba akarok venni rangot, hogy több dolgot tudjak.És ez nem magyar szerver hanem német.És 16000ft a rang.Arra gondolok hogy a rang 16000ft és plusz,hogy oda elküldjem plusz költség?Met akor gondolom öbbet kéne felraknom a PayPal-al számlámra.
2014. szept. 24. 10:25
 4/8 A kérdező kommentje:
És interneten szeretnék utalni.Ugyhogy nem hiszem, hogy ott tudom, hogy mennyit utaljak el és mennyit vonjanak le.
2014. szept. 24. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:
A Paypal fizetésnek nincs plussz költsége, de ha nem forintban van megadva az összeg, akkor a napi árfolyam függvényében változhat a forint összeg. Ha viszont van bankkárzya hozzákapcsolva, akkor nem kell a feltöltéssel bajlódni, automatikusan vonja a Paypal a kártyádról.
2014. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor csak annyi a dolgom hogy kitöltöm az,oldalon a fizetést PayPalal.És mehet is a 16000Ft igaz?Akkor semmi plusz költség nincs?Hanem csak,kitöltöm és elküldöm a 16000Ft-ot?
2014. szept. 24. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen
2014. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. szept. 24. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!