Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
A barátnőm anyjáék megkértek arra hogy vegyek fel a nevemre nekik 900 e forintot és 3 hónap múlva vissza adják ... Hát nem tudták vissza adni így meg eggyeztünk hogy 20 ezer forintosával havonta vissza adják ,mivel a bank az én fizetésemből vonja folyamatosan és már több mint egy éve nem vagyok együtt a barátnőmmel de az anyjáék már 600 ezer forintal tartoznak plusz még 2017 -ig ki kéne fizetnem 585 ezret .Mivel ennek már 6 éve hogy felvettem a kölcsönt nekik és hol oda adták hol nem .Nem tudnak felvenni őkse pénzt hogy vissza adják mert fekete/tiltó listán vannak . Mit tegyek ,kezem lábam megkötve házat se tudod így venni hisz a nevemen van az adóság!!!!!

2014. szept. 26. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

'A barátnőm anyjáék megkértek arra hogy vegyek fel a nevemre nekik 900 e forintot és 3 hónap múlva vissza adják '


Ha ennyi eszed volt, megerdemled. Mivel a sajat neveden van a hitel, SEMMIT nem tudsz jogilag tenni, nyilvan meg papirt sem irtatok rola (nem mintha az sokat segitene).


Csak azt sajnalom, hogy a hozzad hasonlokkal van tele az orszag, es meg valasztojogotok is van - meg is van az eredmenye, hogy milyen kormanyokat kapunk a nyakunkba.

2014. szept. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szép nagy összegű tanulópénz.

Remélem, ezek után több eszed lesz és megtanultad, hogy SOHA SENKINEK nem veszünk fel hitelt.

Érted? SOHA SENKINEK.

2014. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még mindíg elképeszt hogy mennyire naív emberek élnek a földön...
2014. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megérdemeled!
2014. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!