Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Provident hitelt ki lehet...

A Provident hitelt ki lehet fizetni adósságrendező hitellel? Egyáltalán kapnak ilyen hitelt ha nincs munkahely csak segély és rokkant nyugdíj?

Figyelt kérdés

Igazából nem értek hozzá.A szitu a következő szüleim sorra vették fel a hitelt a Providentnél,még le sem járt az előző már vettél fel a következőt(nem tudom ez hogy lehetséges,de 3 hitelt fizettek egyszerre,mert jó adósok voltak elvileg vehettek fel újat).Kb 800 000-1 000 000 Ft-nál tartanak most(nem kötik az orromra,pár hónapja még 800 ezer volt)Hetente fizetnek a nőnek 25 ezer Ft körül.Rendben is fizették,csak hogy sajnos Apukámat kirúgták a munkahelyéről egy hete.Ő eddig kapott kb 25 ezer Ft rokkant nyugdíjat,és volt a fizetése Kb 100 ezer Ft.Anyukám csak a szociális segélyt kapja.

A lényeg az hogy most nem tudják fizetni hetente azt az összeget.Gondolom nem fog enyhíteni a Provident hogy ne ilyen sokat kelljen fizetni,hanem mondjuk havonta 30 ezret.De tudnak így kapni valami adósságrendező hitelt valahol amivel ki tudnák fizetni a maradék tartozásukat,és csak az adósság rendezést kelljen fizetni havonta hosszabb futam idővel?Mert most Ugye nincs munkája egyiknek sem.A házat sajnos nem tudják eladni,mert a testvérem valami jelzálogot rakatott rá mikor vett maguknak házat.Tényleg a házat el tudják árverezni ha jelzálog van rajta?Eléggé aggódok most értük,nem tudom mit csináljak, egy kevés pént tudok nekik adni,de azzal korántsem tudják kifizetni hetente azt a pénzt a Providentnek.



2014. okt. 4. 02:01
 1/2 anonim ***** válasza:

0 jövedelemre senki nem fog nekik hitelt adni érthető módon.

Jelzálog miatt sztem a házat ne tudják elárverezni a másik bank keze alól, de végül végrehajtás lesz, tehát ami érték azt vihetik.

2014. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsőhöz annyit fűznék hozzá, hogy az "otthoni szolgáltatást" (értsd: valaki házhoz megy a pénzért), azonnal mondják le, mert amiatt van akár 300%-os THM...
2014. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!