Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor jön meg a paypal kód?

Tinuss94 kérdése:

Mikor jön meg a paypal kód?

Figyelt kérdés
A paypal kódom még nem érkezett meg. Takarékszövetkezetnél van a számlám, lehet azért, mert aki otp-s annak már másnap megjött a kártya megerősítő paypal kód.

2014. okt. 13. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem érkezett meg? Hová várod, hogy megérkezzen?
2014. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha arra a négy számjegyűre gondolsz ami kell az aktiváláshoz, nekem 3 munkanap volt mire látszott a kivonaton hogy megterhelték 400HUF-al és ott volt mellette a kód
2014. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na most kaptam meg a kódom. Egy hét telt el. Ma már nem kéri a kódot, hanem semmi nem ugrik fel külön ablakban mint eddig, hogy kérem a kódot, hanem a kártyacsatolásra kell menni és ott próbáltam csatolni a kártyát, de azt írta, hogy küldjem el faxon a fényképes személyigazolványom, meg banki kivonatot. Ma el is küldtem. Hát még semmi nem jött erre, de hát gondolom kell egy kis idő még eljut az agyukig.
2014. okt. 15. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!