Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior kártyám van, és...

OTP Junior kártyám van, és ebayen szeretnék vele fizetni, lehetséges?

Figyelt kérdés

Vagy is még nincs meg, de már megigényeltem a kártyát, és már csak majd érte kell mennem,ha kész.

Ezt a kártyát direkt erre igényeltem, mivel édesanyámék nem bíznak meg ebbe a paypal-es dologba,szóval csináltattunk inkább külön nekem egy kártyát. És akkor azt kérdezném,hogy lehet e ezzel a kártyával paypal-hez regisztrálni? Nem tudom mennyit változtat ezen, de a kártya paypass-es lesz.



2014. okt. 14. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A paypal-es dolognak igazából semmi köze nincs a kártyához. Kártyával, és kártya nélkül is ugyanazt kell csinálni: pénzt utalni a paypal fiókodba, onnan meg megvásárolni ebay-en keresztül azt, amit akarsz.
2014. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen biztonságos a paypal. És lehet használni a Junior kártyát is.

tipp: ne hülyéskedj a paypal számlára utalgatással, csatold nyugodtan a kártyádhoz a paypalt, egy vásárlás így nincs 2 perc. Ha utalgatsz akkor napok!!

2014. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!