Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 15 éves vagyok. Olyan bank/szá...

15 éves vagyok. Olyan bank/számlát/kártyát/ szeretnék, amit fel tudok használni PayPal-hoz! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy bankszámlát nyitni valahol, amit össze tudnék kötni a PayPal fiókommal. Hol tudnám ezt megtenni? Melyik bankot ajánlanátok, és milyen "csomagot"(vagy nem tudom hogy hívják :D) válasszak? Úgy tudom, hogy az OTP Junior nem jó hozzá. Esetleg máshol, másik "csomag"? Vagy egyéb ötlet?


Ui.: eBay-hez kéne...


(Aki azzal jönne, hogy nem lehet 18 év alatt PayPal-t meg eBay-t használni, az legyen szíves, és ne is szóljon hzzá! Köszi!)


A segítséget előre is köszönöm! :)



2014. okt. 16. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
ha 18 éva alatt nem lehet ilyen számlát nyitni, akkor beszéld meg a szüleiddel, hogy mire kell és az ő kártyájukat kéne ilyenre megcsinálni, amit te is tudnál használni. akkor nem kéne még egy külön kártyát fenntartani.
2014. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

(Aki azzal jönne, hogy nem lehet 18 év alatt PayPal-t meg eBay-t használni, az legyen szíves, és ne is szóljon hzzá! Köszi!)



Pedig nem lehet es mivel a kartyad alapjan azonnal rajonnek, igy marhara mindegy is.

2014. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hova van írva, hogy nem lehet 18 alatt? Légyszíves linkelj nekem már valamit! Köszi!
2014. okt. 16. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Ide:"1.2 Eligibility. To be eligible to use the PayPal Services, you must be at least 18 years old or higher based on the age of majority in your jurisdiction, and a resident of one of the countries listed on the PayPal Worldwide page."


[link]

2014. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ettől eltekintve viszont az OTP Juniorhoz adott mastercarddal lehet online fizetni. Valószínű paypalon is
2014. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom én se hogy csinálj !

Szüleiddel beszéld meg inkább hogy rendelnél ezt azt..

Ebay és paypal is írja hogy 18 év alatt nem regisztrálhatsz..

Ha van valami kérdésed irj privátot.

2014. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kepano_SR válasza:

Fogd már föl, ha nem vagy 18, akkor még semmit se csinálhatsz... Ha vagy már 18 akkor már mindent csinálhatsz... Várj a ***** 18. szülinapodig és megnyílik előtted a világ... Addig meg számold a kib.... napokat.


Kérd meg valami 18+ haverodat, hogy küldjön efy kis pénzt paypalra te, majd készpénzzel visszaadod.


Ez direkt összeesküvés világszintű, mert akkor minden fiatal neten vásárolna, mert átlag 5-10szer olcsóbb és ez nagy hazai bevételkiesést eredményezni.

2016. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!