Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Plasztikai műtétre hitel?...

Plasztikai műtétre hitel? Hallottam erről, de mik a feltételei? Én vajon kaphatok?

Figyelt kérdés
Kb 600 ezer forintos műtétről lenne szó. 23 éves vagyok, megvan az egy év folyamatos munkaviszonyom, a keresetem nettó 90-100 ezer között változik ( teljesítmény szerint). Ítélkező válaszok nem érdekelnek, mert nem hiúsági kérdés a műtét, hanem valóban szükséges sajnos.
2014. okt. 28. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Plasztikai műtétre nincs hitel. Szabad felhasználású személyi kölcsönt lehet felvenni - azt meg arra költöd amire csak akarod, akár plasztikai műtétre is.
2014. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Ha annyira szükséges, hogy az egészséged függ tőle, akkor azt orvosi beutalóval, ingyen elvégzik.
2014. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Első: nem igaz, hogy nincs rá hitel, láttam már ilyen hirdetést. Gondolom, hogy a nagyobb ilyen intézmények szerződésben vannak pénzintézetekkel, akik adnak erre külcsönt. Mint ahogy Budapest Bankos hölgyike üldögél a Tescoban, és ad hitelt a plazmatévére.

Ebben az esetben a páciens odamegy, ha hitelképes, akkor megkötik a szerződést, ő nem kap egy fillért sem, mert a bank egyből az eü. szolgáltatónak utal, a páciens pedig a banknak fizet.

600 ezer ft 90-100 ezerre... hát, határeset. vagy jó hosszú futamidőre. én 150 ezerre kértem 1 milliót, így hitelképes voltam, de szemetek, mert 4 évre akartam, és csak 6 vagy 7 évre ajánlották fel. szóval te is számolj minimum 5 évvel, mivel kevesebbet keresel.


másodiknak: nem mindent fizet a TB, és nem csak egy mellnagyobbítást vagy ajakfeltöltést nem finanszíroznak. Ha vkinek balesete volt, vagy egy olyan betegsége, ami után maradtak csúnya hegek vagy bármi, és az ember egészségére niincs hatással, akkor azt nem fizeti. De lehet, hogy az illető emiatt gátlásos, majd depressziós lesz, nem mer utcára menni. Pl. ha lefogytál 200 kg-ról 80-ra, maradt rajtad 20 kg lógó bőr, tulajdonképpen nem akadályoz a munkavégzésben vagy a bevásárlásban, de lássuk be, nagyon csúnya, és nem említhetjük egy lapon egy mellnagyobbítással.


Egyébként 600 ezernél érdemes több bankba is bemenni, és érdeklődni a személyi kölcsön feltételeiről, és a törlesztőről + futamidőről. Illetve nem is muszáj bemenned, mert rengeteg kalkulátor van a neten. Keresd meg a 2-3 legkedvezőbbet, és oda már tényleg személyesen menj be.

2014. okt. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy ha az egészsége függ tőle. A mellnagyobbítás nem életbe vágó, ahogy a hegek eltüntetése sem. Az az ember saját döntése már
2014. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

# 3


Nem, nincs.


A Teszkóban ÁRUHITELT kapsz, nem a "plazmatévére" adják a hitelt. Az áruhitel gyakorlatilag egy szabadon felhasználható kölcsön, mivel az áru mögötte nem fedezete.


A klinikán ugyan ez van - helyben intéznek neked egy személyi kölcsönt, amit a bank rögvest a klinikának utal. De a feltételei ugyan azok, mint bármelyik szabadon felhasználható kölcsönnek (sőt, talán még rosszabb is, ha abból indul ki a bank, hogy ki az a retardált, aki a melleit hitelből csináltatja meg)

2014. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!