Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankszámlatörténetből, amit...

A bankszámlatörténetből, amit online meg lehet nézni, ki lehet törölni egy fizetési előzményt?

Figyelt kérdés
Pl vásároltam a DMben, azt lelehet törölni? Hogy ne mutassa?

2014. okt. 31. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem lehet semmit torolni belole, hiszen azonnal hitelet vesztene az egesz.
2014. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam. :D

Köszi, ment a zöldpacsi! :)

2014. okt. 31. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

...attól függ mihez kell.

Mivel a netről nyomtatod, ezért nem hivatalos, ezért nem is értem, mire használnád.


Nem szép dolog csalni, kozmetikázni- így ha pl. a férjed előtt akarnád eltüntetni, akkor az csak akkor meg egy kis erőlködéssel, ha ő nem használ netbankot (onnan nem tudod).

A kinyomtatott kivonatot lefénymásolod (leveszed a kontrasztot), a fénymásolatból szép egyenesen kivágod azt az egy sort, ami nem kellene, majd szépen a két darabot egymás mellé illesztve lefénymásolod újra egy párszor, míg az illesztési csík elhalványodik.


...bár ennyit egy Dm vásárlás nem ér és nem is értem ki elől és miért kellene titkolózni.

:)

2014. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

juniorkártyám van, anyu néha velem együtt belép, ès megnézi az egyenlegem, stb.

És most karácsonyra rendeltem netről ajándékokat, és némelyik olyan, hogy pl "dresslink.com", az egyértelmű, hogy ruha. stb. Nem akarom hogy előre tudják, mit kapnak.

De már mondtam neki, és megbeszéltük, h karácsonyig csak én lépek be.

:)



(ja és, ha azt hinnétek, sunyi, és belép titokban...hát nem. mert nálam vannak a papírok hozzá, és a jelszavamat se tudja :D)

2014. okt. 31. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem akarok okoskodni és azt sem tudom, hány éves vagy és nem ismerlek.


Csak annyit szeretnék mondani, hogy szerintem egyáltalán nem egészséges és nem is értem, hogy az édesanyád hogy jön ahhoz, hogy mindig együtt lépjetek be a netbankodba. Én nem tudom, lehet hogy ő adja a pénz egy részét és szeretné látni, tudni, hogy nem-e hülyeségre költöd, de akkor is. Ez cseppet sem egészséges és semmi köze hozzá, főleg hogy már van saját kártyád. Ha a pénz egy részét ő adja és azért akarja tudni, akkor sem értem igazán mondjuk...


Hagynia kellene egy kis szabad teret, nem vagy már csecsemő!

2014. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!