Mi torténik marciusol a hitelfelvétellel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy itt feltett kérdésnél olvastam hogy otthon màrciusol szigoritanak a hitelfelvételen?

Nem élek egy ideje otthon, igy - szégyen, nem szégyen-nem tudtam ezt, valaki el tudna magyaràzni ( ugy,hogy a pénzugyi dolgokhoz félig hulye vagyok :D) hogy fognak vàltozni a hitelfelvételell kapcsolatos kondiciok?

Szreencsére nincs hitelem, de tesom gondolkodik egy autovàsàrlàson, lehet, ez keresztbe tesz majd?

Koszi!


2010. jan. 27. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:

A két legfontosabb változás, hogy sokkal több fedezet, vagy önerő kell majd a hitelekhez, mint eddig. Megszűnik a magas finanszírozási lehetőség azoknak is, akik eddig ezt igénybe tudták venni a jövedelmük alapján, így csak a fedezet értékének max 30-50%-át lehet majd hitelezni.


A legális jövedelem terhelhetősége is limitálva lesz, tehát pl egy 80.000Ft-os (legális, bankszámlára érkező) netto bérre nem lehet majd olyan hitelt kapni, aminek a törlesztő részlete több, mint 30.000Ft.


Ezek még csak kósza hírek, de banki hitelreferensektől hallottam, tehát nagy valószínűséggel igazak lesznek.

2010. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!