Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkártyára vontak le 10 e...

Hitelkártyára vontak le 10 e éves díjat, már késő akkor lemondani?

Figyelt kérdés

Majd megüt a guta, mert ebankoltam,és akkor látom ,hogy az a "kedves" KCH bank,jól átvágott.


Minden Sz..ért tudnak küldeni levelet,de arról elfelejtettek értesíteni, hogy lejár az egy év.Teljesen elfelejtettem.Azt se tudom, mikor kötöttük egyátalán.

A bankban rábeszéltek a hitelkártyára, hogy milyen jó, visszafizetéseket fogok kapni...


Hát annyira nem voltam elájulva attól az 1500 ft októl,amiket visszakaptam a vásárlásaim, tankolásaim után....

Gondoltam ,is le kéne mondani, mert mindig észbetartani,mikor kell ezt is utaln, elég macerás,nem éri meg.


De az bosszant legjobban,miért nem küldtek 1 héttel ezelőtt levelet, hogy le fog járni, meg akarom e tartani, ennyi meg ennyi lesz az éves kártyadíj...mert először még ingyenes volt.


Buktam a pénzt, vagy lehet valamit tenni még,


2014. nov. 28. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Miért küldene levelet? Határozatlan időre szerződtél, elengedte az első éves dijat. Ha nem akartad megtartani neked kellett volna időben lemondani. Ha az 1500 forintokból kijön a 10000 akkor meg nem is buksz rajta semmit.
2014. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Így jártál.

Gondolod, hogy az összes bank minden szarságról értesítést küld a hülye ügyfelének?

Máskor írd fel a naptáradba. :P

2014. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát én nem így gondolom, de azért köszi.


Igen.észbe kéne tartani, meg még ezen kívül más ezer dolgot...


De hogy minden szó nélkül levesznek a számlámról 10 e ,és még csak nem is értesítenek...

az 1. év ingyenes volt a beetetés....

2014. nov. 28. 18:11
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi az együttérzést, de igazán.


Igen minden sza..ságról küldenek, tele van a ház, o ft os csekkekkel,értesítőkkel stb. mintha ingyen lenne a papír.


Ez szerintem fontos lett volna,de mindegy ez van.


De a kérdésemre, hogy lehet valamit még csinálni,még nem kapta választ...

2014. nov. 28. 18:13
 5/9 anonim ***** válasza:

"De a kérdésemre, hogy lehet valamit még csinálni,még nem kapta választ..."


Hát hívd fel a telefonos ügyfélszolgálatukat, ott majd kapsz választ.

2014. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
érdekes, engem nem tudtak rábeszélni hitelkártyára, pedig az én csomagom mellé tényleg ingyen járna
2014. nov. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Akkor még a szövegértelmezéssel is gond van.

Nem, nem tehetsz semmit.

Elolvastad az apróbetűs részt is?

2014. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Igen.észbe kéne tartani, meg még ezen kívül más ezer dolgot... "

Ezért írtam a naptárat, vagy az okostelefont...

2014. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha érdekel valakit, sikerült lemondani.Nem 10 e -et buktam így ,csak 900 at, a többit visszatérítették.
2014. dec. 13. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!