Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp Cafetériás kártyával...

Otp Cafetériás kártyával ruhát akartam vásárolni a Hervisben de azt mondták nem lehet mert nem úgy van beállítva, ez mit is jelent? Többi lent.

Figyelt kérdés

A Hervisben lehet cafetériás kártyával vásárolni de azt mondták mikor lehúzták ,hogy az én kártyám valószínű csak gyógyszertáras vásárlásra van be állítva.Az eladónő valami ajándékvásárlási és iskolavásárlási fülről beszélt,hogy azzal lehet .

Át lehet ezt állíttatni úgy ,hogy ruhát,cipőt tudjak rajt vásárolni?És ha igen ezt megcsinálják bent az otp-ben vagy levelezni kell a Pesti otp-vel ami hetekbe is telhet?


Válaszokat előre is köszönöm szépen.



2014. dec. 14. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A website szerint különböző utalványaid lehetnek ugyan azon a kártyán, a munkáltatód tudja, hogy melyik fajtát adta neked.

Mivel másképp adóznak, nem valószinű, hoyg át lehet rakni egyikből a másikba.


2014. január 1-jétől az OTP Cafeteria kártyán, az Ajándékutalvány nyújtotta lehetőségekkel lehet a legszélesebb körben használható, korlátlan mértékben adható juttatásokat kínálni a munkavállalói számára azzal a kivétellel, hogy az Ajándékutalvány nem használható fel étel vagy élelmiszer vásárlására.


A szabályozások adta kereteken belül Iskolakezdési támogatást is biztosíthat munkavállalóinak.


Kultúra utalvány évente, személyenként, 50.000 Ft értékben adható a munkavállalónak adómentes béren kívüli juttatásként kulturális (múzeum, színház, tánc, cirkusz, zeneművészet, könyvtári beiratkozás, egyéb kultúra) szolgáltatásra / eseményre szóló belépőre / bérletre.


Sport utalvány korlátlanul és adómentesen adható a sportról szóló törvény hatálya alá tartozó sportrendezvényekre szóló belépőkre, bérletre.


Az Étkezési utalvány fogyasztásra kész étel vásárlásra lesz adható bérrel megegyező közteherviselés mellett, korlátlan mértékben.

2014. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én azt értem,hogy több mindent adhat a munkáltató ,de mások tudnak otp egészségkártyával vásárolni a hervisben ,vagy sportoutletben cipőt (nike,puma,adidas stb...). És az a kérdésem lényege ,hogy én ezt a kártyát át e tudom állíttatni vagy sem ,mert gyógyszert tudok rajt venni de már több tizezer van rajt és nem veszek gyógyszereket,és a családban van másnak is ha gyógyszerre kéne .Csak gyűlik a pénz de nem tudom felhasználni.Nagykanizsai vagyok és attól félek,hogy itt az otp-ben majd azt mondják kezdjek el levelezni a központi ügyfélszolgálattal ami hetekbe telik.
2014. dec. 14. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!