Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankba tegyem be a pénzem?

Melyik bankba tegyem be a pénzem?

Figyelt kérdés
Van egy hitelem(2 millió), amit még 3 évig kell törtlesztenem. Ki tudnám most fizetni, de a bank sokkal többet kérne, mintha havonta fizetném a részleteket. Van ötlet, hogy csináljam? Kössem le az egészet havi lekötésekre, vagy az egyik felét hosszabb időre, közben ugye minden hónapban menne az utalás. Ja, és melyik bank? köszi!
2010. febr. 2. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

menj el mindegyikbe, ülj le velük és dumáljatok. elmondják it ajánlanak, milyen kondíciókat, kamat, stb. jegyzeteljél, illetve kérj prospektust stb.


a végén meg hasonlítsad össze őket, és döntsél.

haveromnak 3 milliós lekötése takarékban térül meg a legjobban, ő így döntött.

2010. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudok kimozdulni, pici babámmal vagyok itthon, a férjem most külföldön van és lesz is egy ideig, kisvárosban lakom ahol csak OTP van, a 40-50 km-es körzetben van más bank, de más-más városokban. Ezért gondoltam érdeklődöm itt és ha körvonalazódik a helyzet, akkor indulnék útnak.... Köszönöm előre is ha valaki ír még!
2010. febr. 2. 13:34
 3/5 anonim válasza:
google-ba beírod: legjobb banki kamatok. Én látatlanban az AXA bankot ajánlom. ez nincs a listán, de a legjobb kamatot adta eddig.
2010. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt mondanám hogy egy megtakarításba forgassátok vissza a pénzt, ott jól fog kamatozni és addig a többit tartsátok egy jó számlán AXa sztem is jó, más bankok ajánlanak többet ha lekötöd de csak akciosan pár hónapra akkor metg rohangálhatsz ide oda ami sztem tök felesleges...

ha érdekel én/vagy egy kollégám szívesen elmegy hozzád és megbeszélhetjük hogy mi lenen neked a legjobb...írj nyugodtan e mailt..egy pénzügyi tanácsadó cégnél dolgozok

sok sok boldogságot a babádhoz!:)

2010. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Oda, ahol a kölcsönöd van! Biztos, hogy vigyáznak rá! Óvakodj a pénzügyi "tanácsadóktól" és az AXa-tól is! Az OTP még mindig a legmegbizhatóbb bank, akkor is ha egyesek mást állitanak. Javaslom, hogy tőbb vasat tarts a tüzbe,tehát több befektetési lehetőséget is vagyél igénybe. Ha 2-3 milliód van,azt már érdemes 2-3 helyen dolgoztatni.
2010. febr. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!