Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyire érződhet nálunk a...

Mennyire érződhet nálunk a rubel gyengülése?

Figyelt kérdés

Ahogy láttam, a forint gyengült most a dollárral szemben, ez betudható annak? Illetve mi várható?

Van egy kis megtakarításom forintban, érdemes lenne valami valutára váltanom, vagy nem lesz ekkora változás?


2014. dec. 21. 14:33
 1/1 Hegedus Csaba válasza:
A rubel borzalmasan sokat gyengült az utóbbi időben (100%-nál is többet), és emiatt a forint is gyengült sokat, de olyan látványosan nem érezhető. Ha nincs nagyon sok pénzed (több 10 millió), ami azért sokat gyengülhet, akkor szerintem hagyjad. Ha nekem sok pénzem lenne, én inkább részvényt vennék belőle. Pl Apple vagy Google részvényt.
2014. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!