Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakáshitelt vett fel mostanába...

Lakáshitelt vett fel mostanában valaki? Mennyi időre, milyen feltételekkel, és mekkora összeget sikerült?

Figyelt kérdés
Hitelt szeretnénk mi is, a lakás vételára 7 millió forint, van 1 millió megtakarított pénzünk, pótingatlan bevonható lenne. Én gyesen vagyok, férjem minimálbérre van bejelentve. Van esélyünk?
2010. febr. 3. 17:53
 1/2 anonim válasza:

Ha bármit is szeretnétek még gyorsan lépjetek. Mert márciustól a ház vételárának 30% kell önerőnek.

Csak azért tudom mert mi is szeretné venni és olyan bankot még nem találtam ami ez alatt szóba állna velünk.

2010. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos az utolsó válaszoló nincs tisztában a jelenlegi hitelezési szabályokkal, így nem tudja, hogy a Te adataid alapján (gyes, minimálbér, eltartott gyermek) nektek már most sem adnak hitelt a bankok csak akkor, ha a fedezetként felajánlott két ingatlan együttes értéke kb a duplája a felvenni kívánt hitelnek.
2010. febr. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!