Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkártya nem érkezett meg?

Hitelkártya nem érkezett meg?

Figyelt kérdés
Jelenleg Magyarországon élek. Októberben lejárt a angol HSBC hitelkártyám és kaptam egy levelet, hogy mivel régóta nem használtam, nem küldenek automatikusan újat, hívjam fel őket, ha újat szeretnék. Ez megtörtént két hónapja, ígérték az új kártyát, de azóta sem jött, csak egy levél valami hitelkártya biztosításról, de már egy új kártyaszámmal. Ma megint felhívtam az ügyfélsz.-t, de azt mondták, ők nem küldtek új kártyát, az igénylésnek semmi nyoma, de küldenek, ha kérem. A biztonság kedvéért inkább megszüntettem a hitelkártya-számlámat, de még mindig nem értem, mi volt az az új kártyaszám és a bank miért nem tud róla... A normál bankszámlám még él náluk és nem szeretném megszüntetni.

2014. dec. 29. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
és mi a kérdés?
2014. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hogy miért lett új kártyaszámom, ha elvileg nem is állítottak ki újat...
2014. dec. 29. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!