Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal visszaigazolási probléma?

Paypal visszaigazolási probléma?

Figyelt kérdés
Amikor megtörténik a tranzakció, a megjegyzésben kell lennie a kódnak. Na ez napokig nem történt meg, ezért kértem még egy kódot (másik tranzakció). A mai napon egyszerre megcsinálta valamiért mindkettőt, de egyik kód sem jó. Amikor Újra akarok kérni kódot, azt írja csak 3-szor kérhetek kódot, de még csak 2-szer kértem. Egyik kódot sem fogadja el, és nem is akar újat küldeni. Ilyenkor mi a teendő?

2015. jan. 12. 17:34
 1/5 anonim válasza:
nekem is hasonló problémám van, melyik banknál van számlád? Nekem OTP-s, és netbank belépésnél azt látom hogy a számlán lévő összegből lement 400 forint, de a számlatörténetben meg sem jeleníti. Én is kértem már kétszer kódot, levették, de a számlatörténetben se híre-se hamva annak a -400 FT-nak. Ha megoldásra jutottál, kérlek szólj!
2015. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. Nekem harmadszor sikerült. Az én számlámon látszott, csak egyik kód sem volt jó. Sem z új sem a régi. Azt javaslom légy türelmes és ne kérd ki még a 3. kódot. Mert ha azt kikéred és az sem jó akkor irhatsz vagy hivhatod a paypalt hogy reseteljék a kártyát mert le fog tiltan. VVárd meg hátha megjelenik vagy a honapvégi kivonatban Lehet fog látszani. Remélem sikerül!
2015. jan. 14. 05:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Kimaradt: K&H- nál vagyok. Sokan szidják a netbank felületet, nekem eddig semmi bajom nm volt vele és nem csinál ilyesmit mint az OTP. Sokan szenvednek az OTP-vel a PP visszaigazolásnál.
2015. jan. 14. 05:42
 4/5 anonim válasza:
Rendben, köszönöm, akkor várok még :)
2015. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd írj, hogy sikerült-e!
2015. jan. 15. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!