Otp bank számlakivonat?

Figyelt kérdés
Hogy tudom otpdirekt-ben kikérni postai uton a számlakivonatomat? Illetve ennek mennyi a díja?
2015. jan. 12. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor neked netes szálacsomagod van igaz? Én épp ellenkezőleg csináltam, amikor átváltottam netes csomagra megszüntettem a papír alapú számlakivonatot, ugyanis annak van havidíja, viszont a neten le tudod tölteni és ki tudod nyomtatni(és csak pár perc) és az ingyenes(persze ha alapul vesszük a tintát és a nyomtató áramfogyasztását, akkor annak is van minimális költsége) :-) De ha mindenképpen postait akarsz, akkor menjbe az OTP-be. Én amikor meg akartam szüntetni, akkor azt mondták bent, csak akkor lehetséges, ha netes számlacsomagot nyitok. Lehet ez fordítva is igaz, ha ilyet szeretnél, akkor át kell váltanod normál csomagra.
2015. jan. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Belépsz a netes számlacsomagodba. Rámész a lekérdezések menüpontba, azon belül a számlakivonatokba és ott tudod beállítani, hogy postai vagy elektronikus úton szeretéd-e kérni.
2015. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ott ha át rakom postaira akkor automatikusan ugy fogják küldeni havonta?
2015. jan. 13. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!