Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal számlára hogyan tudok...

Paypal számlára hogyan tudok pénzt utaltatni? (részletesebb kérdés)

Figyelt kérdés
A jófogás.hu oldalon elszeretnék adni pár feleslegessé vált dolgomat.Van egy paypal számlám aminél egy unicredit bank számlaszám van.Kicsit böngésztem a neten és úgy láttam,hogy másoknak is ugyanaz az unicredit bankszámlaszáma.Ha mondjuk engem Kiss Imrének hívnak,és van még 100 Kiss Imre akkor honnan fogja tudni az unicredit,hogy nekem kell küldeni...Olvastam valami azonosító számrólis,de nem igazán értem,és azt szeretném ha mondjuk háztól házig szolgáltatással eladok egy tv-t,akkor az valóban az én paypal számlámra kerüljön.Ebben szeretném kérni a segítségeteket !

2015. jan. 17. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
paypal topup. és spec otp-s vagyok és van paypal otp-s számla is.
2015. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

A PayPalon a "Top Up"-nál ír egy egyedi azonosítót. Az viszont mindenkinél más. Ez alapján tudja a PP hogy melyik pénzt hová kell jóváírni.

Mellesleg más nem tud így a te PP számládra utalni.

2015. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha téged akar valaki kifizetni PayPalon, akkor a PayPalra regisztrált email címed kell megadni, a PasCalon belül az azonosítja a te számlád.

Ha te a saját bankszámládról akarod átutalással feltölteni az egyenleged, akkor a top up menüben kapsz hozzá információt (például azt az egyedi azonosítót, amit az átutalás közleményébe kell írni és az már nem az email címed). De bankszámláról átutalással csak te tudod feltölteni a saját paypal számlád.

2015. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!