Mi lesz a nagy fairbank törvényel? Lesz nem lesz? Mire számithatunk? Lehet tényleg kapunk már végre egy kis segítséget? Hitelkártyára is kaphatunk valamit illetve deviza autó lizingre lejárt lizingre is vissza lehet kérni?

Figyelt kérdés
Nekem van egy bedbedölt amex kártyám 1.2 milliora 3 milliot követelnek plusz ha részletbe fizetem a végére 6 millio lesz ugy hogy kb 400.000 et vissza fizetem

2015. jan. 18. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Remélem nem.
2015. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmm de miért írod ezt bankár vagy,vagy már elvitte a bank a házad és méregből írod vagy mond már el.
2015. jan. 18. 15:53
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Bárcsak bankár lennék. Mindössze k.ra unom hogy a sok felelőtlen hitelfelvevő miatt azok szívnak (én is) akiknek nincs hitelük.
2015. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Okés de akkor világosits már fel légyszives hogy te miért szívsz ez miatt

,valamint a svájci frankosok nem igazán tehetnek erről szerintem,de a bankok se épen fair modon járnak el.ez a fairbank törvény rendebe tene mindenkit végre adóst bankokabankbankokababankokab

2015. jan. 18. 16:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs adóst bankot külföldön is bevált itt miért ne válna be.
2015. jan. 18. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Azért szív az, akinek nincs hitele, mert én semmilyen segítséget nem kaptam autóvásárláshoz (igen, képzeld, évek alatt ÖSSZESPÓROLTAM saját magam!), ellenben a sok felelőtlen kretént, akit kisegít a "fair bank törvény", azt mind a közös pénzből teszik! Állami beavatkozással, illetve a banki költségek emelésével.


10 éve még 0 ft-ot fizettem évente banki költségekre, idén már 15e forint felett. Ez a pénz megy a nyomorult CHF hitelesek megsegítésére, tehát ÉN FIZETEM a te hülyeséged. Ne csodáld ha nem vagyok boldog.

2015. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Az előttem szóló szépen összefoglalta. Nekem a gondom az hogy mivel nekem történetesen a hobbim az utazás és ezért dolgozok, a devizahitelesek megsegítése miatt(is), elszálltak a valuta árfolyamok és a nehezen megkeresett pénzem (forint) konkrétan szart sem ér.
2015. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
1misit vettem fel 3,8at fizettem vissza, ebből visszajött 2588Ft hurrá Fidexxx!
2015. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!