Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kölcsönt szeretnék, a többi...

Kölcsönt szeretnék, a többi kölcsönöm rendezésére, lehet?

Figyelt kérdés

Van egy 200.000 Forintos Hitelkeretem,és van egy havi 15.400 Forintos hitelem,a hitelem jövőre jár le,október körül,kb még 320.000 Forintot kell visszafizetnem.

Nem szeretnék ennyi tartozást,ezért tudnák felvenni kb 600.000 Forintot,hogy ezeket letudjam fizetni,de kezes nélkül? Havonta 95-100 ezer Forint a Nettó keresetem,és már 3 év munkaviszonyom van.

Természetesen a 600e Forint amit felvennék,rendezném az adósságaimat,és egy autót vennék belőle,amire kb 100.ezret kellene ráfizetnem,a jelenlegi kocsimat pedig beszámítanák.

Lehetséges ez? 23 éves Férfi vagyok



#adósság #kölcsön #rendezés #kölcsön hátán
2015. jan. 20. 18:01
 1/3 anonim válasza:
Persze hogy lehet, az OTP-nek elég jó lehetőségei vannak erre. HAsonlóval foglalkozom.
2015. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erste banknál vagyok,az gond?
2015. jan. 20. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, de az adósságrendező hitel ingatlanfedezettel megy csak!
2015. jan. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!