Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Dániában dolgozom és Magyarors...

Dániában dolgozom és Magyarországon szeretnék autóra hitelt felvenni, de kezes nélkül nem nagyon akarnak adni mivel távoli országban dolgozom ez volt az indok. Van -e olyan magyar bank aki ad Dániai munkára hitelt kezes nélkül?

Figyelt kérdés
Aki Németországban vagy Ausztriában dolgozik csak az kaphat hitelt kezes nélkül. Mondjuk ezt speciel nem értem mivel jóval jobban keresek mint az említett országokban lévők.

2015. jan. 23. 21:28
 1/1 SándorÚr ***** válasza:
Ne haragudj, nem akarok a zsebedbe turkálni én is külföldön dolgozom... 10 hónap alatt bármilyen kocsira össze tudom szedni a pénzt addig meg csak kihúzod valami 1-es Focus-szal nem? és akkor nem kell szenvedni a hitel dologgal.
2015. jan. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!