Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Érdemes most SVÁJCI FRANKBA...

Érdemes most SVÁJCI FRANKBA áttenni a megtakarított forint pénzünket 1-2 évre?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha az állampapírnál többet hozna, de kockázatmentesen.

2015. jan. 24. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"kockázatmentesen"-Ennél meg is bukik az egész.
2015. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
...Arra gondoltam, hogy a Svájci Frank talán nem zuhan akkorát 1-2 éves távlatban, mint a Forint. Nem így van?
2015. jan. 24. 10:24
 3/11 anonim ***** válasza:

"Arra gondoltam"


Hogy jön ide a kockázatmentesség?!

2015. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most pont nem érdemes...
2015. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
már nem. 5 éve még jó ötlet lett volna, de már nem szmítható ilyen óriási ingadozás. napi szinten természetesen előfordulhat, de gondolom nem tréderkedéssel akarsz foglalkozni, és napi 20x lesni az árfolyamváltozásokat
2015. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se lenne érdemes éppen most beszállni a frankba, amikor rekord magasan van az árfolyama és további jelentős erősödés nem valószínűsíthető egy jó ideig...
2015. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Arra gondoltam" -- > ez maga a kockázat, hogy az alapján akarsz vásárolni, hogy mit gondolsz te egy termékről (nem az alapján, hogy mit gondol róla a piac). Na, ennyi oltás után viszont elárulom, hogy hosszú távon a piac sem tudja.


Akik itt válaszolnak azok sem tudják, hogy mennyi lesz az ár 2-3 év múlva.

2015. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es az egy szép okfejtes, de azért nem kell hülyének lenni.

Rövid távon (1ev) gyengülni fog a forinthoz képest, a múlt bejelentés után pedig az eur is.


Persze nem tudom mi lesz és a piac sem tudja de ennek van a legnagyobb valószínűsége.


Összefoglalva akinek van egy csopp esze az nem vált Ftot CHFre a következő időszakban.

2015. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van 8-as, történelmi erősödés után nem valószínű a rövidtávú tovább erősödés.
2015. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem esni fog az árfolyam ezért engedik a bankok 245ft/chf-en forintosítani a lakáshiteleket.
2015. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!