Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 17 évesen lehet már bankkártyám?

17 évesen lehet már bankkártyám?

Figyelt kérdés
A bankkártyát azért szeretném, mert van egy YouTube csatornám és kapnék a nézettségért pénzt rá. Igaz nem sokat, de nekem az is megteszi. 17 évesnek csináltatnak Erste bankkártyát?

2015. febr. 1. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz, de a pénzt nem bankkártyára kapod, hanem bankszámlára. Kicsit tájékozódj a fogalmakkal kapcsolatban, mielőtt rádsóznak egy hitelkártyát.
2015. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szülő is kell hozzá, de lehet. Bármelyik banknál.
2015. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bankkártyát és bankszámlát bármelyik bankban lehet csináltatni (nekem 16 éves korom óta van). Kell hozzá egy szülő, hogy elkísérjen, mert még nem vagy nagykorú (semmi hivatalosat nem intézhetsz egyedül).

(Amit az 1-es ír: hitelkártyát szerintem nem kaphatnál, nincsen rá fedezeted és nem vagy nagykorú.)

2015. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!